Vyhledávání

Bez maminky z.s.

Jmenuju se Ema, jsem ještě úplně maličká. ​  Je to teprve 10 dní, co jsem opustila maminčino bříško. Dnes jsem se vzbudila a všichni byli pryč. Nevidím ještě moc dobře, ale jsem si jistá, že tu nejsou...ani maminka, ani brášci, ani sestřičky. Začíná mi být velká zima a dostala jsem hlad. Chtěla bych je jít hledat, ale nožičky mi ještě moc nefungují. Volám, pláču, naříkám..ale maminka nikde. Ještě nějakou chvíli tu trpím a pak někdo přijde, jsou velcí, vezmou mě a odnesou.
Když jsem byla u paní doktorky dala mi hodně léků takže se mi udělalo zase líp, to znamená, že můžu jet zpátky domů. Večer jsem se zase viděla s maminkou...byla jsem hodně unavená, takže jsem už ani neběhala a mlíčko mi taky nechutnalo...mamka říká, že to je z těch léků, tak si jdeme lehnout , maminka mě dá do pelíšku a usneme, v noci se ještě jednou vzbudím a je mi špatně, tak volám maminku. Ta vstane zachumlá mě do deky a společně usneme...a pak...pak už nic, nevím co se stalo, ale už jsem se neprobudila, svoje maminky jsem ten večer viděla naposled..snad teď budu někde, kde mi bude dobře, kde mě budou často krmit a mazlit a taky tam bude teplo.
Když ráno maminky našly moje tělíčko a já už jsem tam nebyla, zlomilo jim to srdce. Trápily se , obviňovaly ostatní a obviňovaly sebe... potom jim došlo, že je prostě potřeba dělat víc, víc se snažit a víc nás zachránit před takovýmto osudem. A tak se rozhodli rozjet projekt Bez Maminky, který se bude věnovat právě nám..koťátkům, které umírají někde sami v zimě, protože je někdo vyhodil, protože jim maminka umřela nebo protože se o ně nemohla postarat. Budou nás hledat a budou si pro nás jezdit, ve dne v noci se o nás budou starat a udělají všechno pro to abychom přežily. Slíbily nám, že se nikdy nepřestanou snažit, protože vědí, že život jednoho opuštěného koťátka, co umírá podchlazené někde na poli, má stejnou cenu jako život každého z nás.
720 993 343
info@bezmaminky.cz
Těchobuz 70, 395 01 Těchobouz  

Aktuálně na dubnový závoz krmiva 0 Kč (0 kg) do bříška

Poděkování xxx
Aktuálně plníme bříška do 31.3.2023
Frekvence závozů krmiva:
1x za 3 měsíce.
2023 poslední závoz krmiva odeslán:
23.1.2023

Poslední závoz krmiva

Poděkování paní Juditě, Blance a Renatě.

Virtuální adopce ze spolku Bez maminky z.s.

Johanka Bez maminky z.s.

Aktuálně má Johanka 555 Kč (3,6 kg) do bříška na březnový závoz krmiva

Kay Bez maminky z.s.

Aktuálně má Kay 633 Kč (4,4 kg) do bříška  na březnový závoz krmiva